OŠ KORENA

VPIS ŠOLSKIH NOVINCEV V 1. RAZRED

ZA ŠOLSKO LETO 2021/2022

Vpisovanje bo potekalo v OŠ Korena v pisarni pedagoginje (1. nadstropje) v

TOREK, 23. 2. 2021, in v SREDO, 24. 2. 2021

od 8. do 12. ure in od 16. do 18. ure

Vpisovali bomo otroke rojene od 1. 1. 2015 do 31. 12. 2015.

Zaradi izvajanja preventivnih ukrepov vas prosimo, da se s šolsko svetovalno delavko predhodno dogovorite za termin vašega prihoda. Pokličete lahko na telefonsko številko 041 526 730  (vsak dan v času pouka od 9. do 12. ure) ali pišete na e-pošto jasmina.krizan-murko@oskorena.si.

Starši morate po obstoječi zakonodaji vpisati otroka v svojem matičnem šolskem okolišu. V primeru, da želite otroka vpisati na  šolo v drugem šolskem okolišu, otrok pa spada v šolski okoliš OŠ Korena:

–   obvezno vpišete otroka pri nas,

–   na izbrano šolo naslovite pisno vlogo, v kateri navedete razloge za prešolanje.

Enak postopek velja za starše, ki želite prepisati otroka na našo šolo in ne živite v našem šolskem okolišu. Pri nas oddate pisno vlogo, ki je dostopna na spletni strani šole (Zavihek –  Za starše in učence – Obrazci – Vloga za prepis otroka).

Prosimo vas, da ob prihodu v šolo upoštevate predpisane ukrepe za zmanjševanje tveganja okužbe in preprečevanje širjenja covida-19:

  • vpisa se udeležite le, če nimate zdravstvenih težav in če v zadnjih 10 dneh niste bili v stiku z  osebo, ki je okužena s covid-19,
  • obvezna uporaba zaščitne maske,  razkuževanje rok ob vstopu v šolske prostore,
  • pridite ob dogovorjenem terminu.