Spoštovani starši

Naš vrtec se nahaja na vrhu hriba v čudovitem okolju neokrnjene narave. Otroci so v štirih skupinah, imamo velike igralnice in še nekaj prostih mest.

Trudimo se ohranjati stare običaje in prenašamo tradicijo na najmlajše. Raziskujemo skrivnostni svet palčkov, katere se odpravimo iskat na Vurberk. Sodelujemo z okoliškimi društvi (spoznavamo zelišča – Društvo Melisa, Turistično društvo Vurberk, Društvom upokojencev Duplek, Medgeneracijskim centrom  DANica Duplek, gasilci…) Spoznavamo se z angleškimi besedami in igramo angleške igrice. Vsak dan se nadihamo svežega »korenškega« zraka in veselimo novih dogodivščin.

Vljudno vabljeni vsi starši, kateri želite, da se vaš otrok IGRA in USTVARJA v mirnem, varnem in spodbudnem vrtčevskem okolju. Vzgojiteljice in novi prijatelji vas že pričakujemo.

Priporočljiva je oddaja vpisne vloge na e-naslov vrtec.korena@gmail.com ali po fizični pošti na naslov: Vrtec pri OŠ Korena, Zg. Korena 32, 2242 Zg. Korena.

Vloge za vpis najdete na spletni strani vrtca ali jih dobite v vrtcu.

Pridružite se nam tudi Vi.