Spoštovani starši,

Obveščamo vas, da bo vpis otrok v vrtec Korenjaki pri OŠ Korena potekal med 18. 3. in 20. 3. 2024. Vpisna mesta so omejena, zato vas vljudno prosimo, da pravočasno poskrbite za vpis vašega otroka.

Priporočamo oddajo vpisne vloge po elektronski pošti na naslov korenjaki@oskorena.si .

Osebna oddaja vpisnih vlog bo mogoča tudi v pisarni pomočnice ravnatelja za vrtce med 7.30 in 14.00. Prosimo, da upoštevate navedeni časovni okvir.

Za dodatne informacije ali morebitna vprašanja nas lahko kontaktirate na telefonsko številko 02 63 00 651 ali po elektronski pošti.

Vloge za vpis v vrtec najdete med dokumenti na spletni strani vrtca http://vrtec-korena.si/obrazci/.

V primeru osebne oddaje vloge le te izpolnjene prinesite na vpis.

Zakon o spremembah in dopolnitvah Zakona o nalezljivih boleznih (Ur.l.RS, št.142/20) v 51.a členu določa, da mora biti otrok pred vključitvijo v vrtec cepljen proti ošpicam, mumpsu in rdečkam, razen, če za opustitev cepljenja obstajajo medicinski razlogi, ugotovljeni z odločbo o opustitvi cepljenja.

Prosimo, da navedeno upoštevate pri vpisu vašega otroka.

Veselimo se sodelovanja z vami in vašim otrokom!

Ravnatelj: Peter Lešnik