Program:  ZDRAVJE V VRTCU

V šol.l.2019/2020 smo se vključili v program Zdravje v vrtcu, ki ga organizira NIJZ.

Program promovira zdravje ter usmerja izvajanje aktivnosti za ohranjanje in krepitev zdravja  v vrtčevskem okolju in izven tega. Izpostavljeni so predvsem dobro počutje, ustvarjalnost, izmenjava dobrih praks in sodelovanje s strokovnjaki NIJZ.  Rdeča nit programa v šol.l.  2019/20 : Počutim se dobro.

»Dober dan. Kako si?« so pogosto prve besede, ko srečamo znano osebo. Morda nas to resnično zanima, morda pa ne vemo kaj bi drugega rekli. Kakorkoli, pričakuje se odgovor. » Dobro.« Pa je to res? Ali sploh vemo, kako se počutimo? Smo dovolj pozorni, čuječi, da prepoznamo svoja čustva, da vemo, kaj določa naše počutje, kaj je za nas pomembno in kaj nas izpolnjuje ….(https://www.nijz.si/sl/zdravje-v-vrtcu-rdeca-nit-2019-2020-pocutim-se-dobro

V program so vključene vse skupine v našem vrtcu.

Poročilo o izvedenih aktivnostih v šol.l. 2019/ 2020.

 

Več na: Poročilo