Program:  ZDRAVJE V VRTCU

V šol. l. 2021/2022 smo bili vključili v program Zdravje v vrtcu, ki ga organizira NIJZ.

Program promovira zdravje ter usmerja izvajanje aktivnosti za ohranjanje in krepitev zdravja  v vrtčevskem okolju in izven tega. Izpostavljeni so predvsem dobro počutje, ustvarjalnost, izmenjava dobrih praks in sodelovanje s strokovnjaki NIJZ.

Rdeča nit programa v šol. l.  2021/2022: KREPIM (OBLIKUJEM) SEBE IN SVOJO SKUPNOST

Vsi gradimo svoje socialne mreže, sami, preko družine, prijateljev, vrtca ali  lokalnih društev. Z znanjem, pogledi, zavzemanji in vedenji vplivamo tudi na skupnost v kateri živimo, ji pripadamo, na skupnost, ki nas varuje in krepi. Podprimo drug drugega, lepo nam bo.

»Nič več ne bo kot je bilo nekoč«, lahko razumemo tudi kot» Ustvarimo nekaj novega,  dobrega, boljšega«.

Zato … Pogumno stopimo na pot ustvarjanja prihodnosti za nas in naše otroke.

https://www.nijz.si/sl/rdeca-nit-20212022-krepim-oblikujem-sebe-in-svojo-skupnost

V program so vključene vse skupine v našem vrtcu.

Poročilo o izvedenih aktivnostih v šol.l. 2021/ 2022 – 1. del

Poročilo o izvedenih aktivnostih v šol.l. 2021/ 2022 – 2.del